Titan

Titan je výrobcem originálních a designově velmi povedených kufrů. Design těchto kufrů nemusí sedět všem, ale rozhodně se s ním vyšvihnete ze stereotypu.

Titan X2 cestovní kufr

titan X2

Titan X2 je cestovní kufr na kolečkách s prolisy ve tvaru X. Čtyři kvalitní pogumovaná kolečka zajišťují plynulý a tichý chod. Pevná hliníková rukojeť s aretací, TSA zámek, vnitřní dělení na zip.

kde koupit

kde koupit

Titan X2 Beauty Case

Titan X2 Shark Skin Beauty Case

K parádnímu kufru TITAN X2 můžete také pořídit kosmetickou tašku ve stejném designu. Titan X2 Shark Skin Beauty Case je prostorná taštička na věci denní potřeby a díky tvrzené konstrukci se nebudete muset bát cestovat i s vaším CHANELem NO 5. Objem tohoto kosmetického kufříku je 22L a rozměry má  39 x 32 x 18 cm.

kde koupit

Titan Metric

Titan matric

Elegantnější variantou cestovních kufrů titan je model MATRIC, jeho design určitě ocení konzervativnější zákazníci, kteří se chtějí lehce odvázat. Speciální lak a hrubé provedení dělají z tohoto kufru dokonalého parťáka na časté cesty, který vám dlouho vydrží bez znatelných škrábanců.

kde koupit

Titan Backstage

Titan Backspace

Model Backstage je konzervativnější a elegantnější z kufrů TITAN. Hrubá povrchová úprava Shark Skin zajišťuje dobrou odolnost proti poškrábání. Celkem 8 odolných koleček pro plynulý chod.

kde koupit

Bookmark and Share